mavic-2-pro-view

NiSi DRONE FİLTRELERİ

Videoların gözlerimizin alışık olduğu sinematik havada olabilmesi için video çekerken enstantane hızı 1/50 – 1/60 civarlarında olması gerekir. Özellikle hareketli konularda bu enstantane hızlarını kullanmak büyük önem taşır. Dronelar ile yaptığımız çekimler genellikle çok ışıklı ortamlar ve hızlı hareketler içerdiğinden otomatik program modları genelde 1/1000 ve üzeri enstantane hızlarında çekim yaparlar. Nisi ND filtre kitleri dronelar ile yaptığınız çekimlerde enstantane hızlarını düşürerek daha sinematik görüntüler elde etmenizi sağlar.

NiSi DRONE FİLTRE SETLERİ

NiSi Drone Filtre Setleri farklı ışık koşullarına göre farklı ND filtrelerin yanı sıra Polarize filtreler ve gece çekim filtreleri de içerirler. NiSi Drone Filtre Setleri, daha sinematik görseller, doğru enstantane hızları ve havadaki pus vb etkileri filtreleyerek prodüksiyonlarınızı bir üst seviyeye taşırlar.

mavic-2-pro-filters
mavic-2-pro-enhance-pl

DJI MAVİC 2 PRO ENHANCED CPL

Genelde gündüz ışığın çok olduğu zamanlarda havadaki nem ve pus yüzünden renkler doygunluğunu yitirir. Ayrıca istenmeyen ışık yansımaları da video ve fotoğraflarımızda doygunluğu ve kaliteyi düşürürler. NiSi Geliştirilmiş Polarize filtre sistemini Mavic 2 Pro için üretti. Tek başına alınabildiği gibi setler içinde de polarize filtre olması fotoğraf ve video kalitesi açısından önemlidir.

NiSi MAVIC 3 FİLTRE KİTLERİ

Hayat paylaşınca güzel !