NiSi UV FİLTRELER

NiSi Polarize Filtreler metal olmayan yüzeylerden yansıyan polarize ışık dalgalarını filtreleyerek yansımaları yok ederler.  Bu sayede kontrolsüz ışık yansımalarından oluşan renk kaybı ve pus gibi etkenlerin direk sahada önüne geçerek, dijital ortamda yapılması imkansız bir problemin önüne geçerler.

nisi-cuv4

HUC UV-PİRİNÇ

NiSi PRO Nano HUC UV ultra-ince filtreler çift taraflı çoklu kaplamalı lens teknolojisi ile Japon ultraviole ışınlarını filtreleyen  optik camdan üretilmiştir. İstenmeyen yansımaları engelleyen ve çok pürüzsüz bir optik yüzeye sahiptir. Kasa pirinçten üretilmiş ve en üst düzeyde pirinç işçiliğine sahiptir. NiSi PRO Nano HUC UV özel U şeklinde Nano kaplamaya ve sertleştirilmiş su tutmazlığa sahiptir. 99.2% ile yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir.

nisi-cuv21

Ti UV-TİTANYUM

Çoğu yuvarlak filtre pirinç ve Alüminyum malzemeden üretilmiştir. Titanyumun farkı ise özellikle hafifliği ve soğuk hava koşullarındaki performansıdır. Nisi bu sebep ile  Pro Nano UV Cut -395’i üretti. Titanyum alaşımlı çerçeve ve yüksek çözünürlüklü optik camdan üretilen Ti UV ultraviole ışığı filtreler ve aynı zamanda lensinizi korur.

nisi-cuv3

SMC UV-ALÜMİNYUM

Nisi SMC Uv serisi UV Filtreler ultra ince kasaya ( 5.2mm) ve Japon optik cam teknolojisine ev sahipliği yapar. Yüksek geçirgen ve pürüzsüz cam yüzey istenmeyen yansımaları önler. Kasa yüksek kalitede alüminyumdan üretilmiştir

Hayat paylaşınca güzel !